جزئیات تور

  • قیمت: 4/990/000 +990 یورو
  • مدت: 7 شب و 8 روز
  • تاریخ برگزاری: 1398-08-17
  • تاریخ انقضاء: 1398-08-24

لیست هتل‌ها و تعرفه قیمت

نام هتل خدمات هتل قیمت دو تخته
قیمت یک تخته قیمت اتاق کودک با تخت (۶ تا ۱۲ سال) قیمت اتاق کودک بدون تخت (۲ تا ۶ سال) توضیحات
No Name Paris hotel
4/990/000 + 990 یورو 4/990/000 + 1/690 یورو 4/690/000 +
690یورو
4/690/000 + 490 یورو ------
نمایش بیشتر

درباره تور

اطلاعات تور

نوع سفر هوایی – ایران ایر
مدارک لازم کلیه مدارک نیاز به ترجمه رسمی به زبان انگلیسی دارند(بدون نیاز به تاییدیه دادگستری و امور خارجه)
اصل گذرنامه با امضا و گذرنامه های قبلی.دارای7ماه اعتبار از تاریخ ورود و دو صفحه سفید رو به روی هم
ارائه گذرنامه جداگانه برای هر نفر حتی نوزاد
3قطعه عکس 4.5*3.5 رنگی تمام رخ با زمینه روشن کاملا از روبه رو بدون لبخندبدون عینک . گردی صورت کاملا مشخص باشد.و 70تا80درصد عکس چهر فرد باشد(عکس با گذرنامه های قبلی و ویزای قبلی یکی نباشد)
اصل و ترجمه شناسنامه.
اصل گواهی حساب بانکی با مهر و امضا بانکفقط به زبان انگلیسی(زمان صدور گواهی فقط 7 روز قبل از تاریخ تحویل مدارک به سفارت باشد و پرینت a4 باشد.
حسابهای جاری کارکرد 3 ماهه اخیر به زبان انگلیسی
گواهی تمکن برای سپرده های بانکی به زبان انگلیسی و به همراه گردش سه ماهه سود به زبان انگیلسی به همراه مهر و امضا بانک (گواهی تمکن به تنهایی مورد قبول نمیباشد.
باید حداقل موجودی حساب یا سپرده برای هر نفر 500.000.000ریال باشد
اصل سند مالکیت
اصل و ترجمه مدارک شغلی:
پزشکان:پروانه مطب یا حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی و سه فیش اخر حقوق از محل کار. پروانه دائم پزشمی . کارت نظام پزشکی (معتبر برای سال جاری)
وکلا:پروانه وکالت
مشاغل دولتی:
حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا نامه از سازمان مربوطه با ذکر مدت اشتغال سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفر (با تاریخ صدور کمتر از یک ماه) سه فیش آخر حقوق.
بازنشسته ها:حکم بازنشستگی به همراه آخرین فیش حقوقی
مشاغل غیر دولتی:گواهی اشتغال به کاربا ذکر مدت اشتغال.سمت و میزان حقوق دریافتی و ذکر مرخصی بنا به تاریخ سفراز شرکت مربوطه(با تاریخ صدورکمتر از یک ماه )به همراه سه فیش آخر حقوق و سابقه بیمه تامین اجتماعی با مهر سازمان
درصورت خویش فرما بودن:جواز کسب.آخرین آگهی تغییرات اگهی تاسیس کارت مباشرت (در صورت ارائه کارت مباشرت ارائه جواز کسب الزامیست.
معلمان و اعضا هیت علمی دانشگاه:حکم کارگزینی به همراه نامه مرخصی یا گواهی اشتغال به کار با ذکر سمت مدت اشتغال حقوق دریافتنی و مرخصی بنا به تاریخ سفر و یه فیش اخر حقوق
دانش آموزان . دانشجویان:اصل و ترجمه اشتغال به تحصیل
برای فرزندان زیر 18سال که بدون همراهی والدین یا یکی از انان سفر میکنن رضایت نامه محضری الزامی است .و نیاز به ترجمه انگلیسی دارد
اصل و ترجمه مدارک شغلی و مالی همسر برای خانم های خانه دار
تکمیل فرم مشخصات فردی به صورت کامل و دقیق
حضور کلیه مسافرین ( به جز افراد زیر 12 سال) در مرکز انگشت نگاری در مراکز انگشت نگاری VFS الزامی است
اصل مدارک تا زمان بازگشت مسافر از سفر نزد آژانس می ماند.
چک رمز دار یا ضمانت نامه بانکی حداقل به مبلغ 500.000.000ریال برای هرنفر در وجه شرکت که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانت بیشتر متعاقبا اعلام میگردد
لازم به ذکر استبا توجه به مدارک ارائه شده و نظر سفارت ممکن است مدارک دیگری از مسافر درخواست گردد که تهیه و ارائه آن جهت اخذ ویزا الزامی است.
خدمات آژانس بلیط رفت و برگشت پرواز ایران ایر.ترانسفر فرودگاهیاقامت در هتل 4ستاره با صبحانه خدمات ویزای شنگن. بیمه مسافرتی تورلیدر فارسی زبان گشتهای شهری به همراه تورلیدر فارسی زبان و راهنمای محلی طبق برنامه تور
گشتها:
روز دوم و روز سوم گشت شهری پاریس
بازدید از کاخ ورسای و موزه لوور
توضیحات تکمیلی در صورت عدم صدور روادید از طرف سفارت 10درصد از هزینه کل تور کسر الباقی استرداد خواهد شد
هزینه ورودی سفارت 85یورو و کلیه هزینه های ترجمه مدارک به عهده مسافر میباشد
مسافرین موظف هستند در وقت تعین شده جهت انگشت نگاری در سفارت مربوطه حضور داشته باشند
اصل مدارک تا زمان بازگشت نزد شرکت باقی می ماند
ارائه ضمانت بازگشت از سفر به مبلغ حداقل 500.000.000 ریال از بابن هر نفر به صورت ضمانتنامه بانکی ضروری میباشد که پس از بررسی مدارک در صورت نیاز به ضمانتنامه های بیشتر متعاقبا اعلام میگردد

شرایط دریافت ویزای فرانسه

یزای توریستی فرانسه مخصوص سفرهای تفریحی کوتاه مدت یا دیدار با اعضای خانواده و بستگان است. اگر تصمیم به تحصیل یا کار در فرانسه دارید، این نوع ویزا مناسب نیست و باید برای ویزای تحصیلی فرانسه یا ویزای کار اقدام کنید. اعتبار ویزای توریستی فرانسه بستگی به تصمیم سفارت فرانسه و نوع درخواست شما دارد. پس از صدور ویزای فرانسه، سفارت برچسب ویزا را در گذرنامه شما می‌چسباند. این برچسب شامل تمام اطلاعات اصلی ویزای فرانسه مانند تاریخ اعتبار و میزان دفعاتی که می‌توانید با آن سفر کنید، می‌شود.

چطور برای دریافت ویزای فرانسه اقدام کنیم؟

اولین مرحله برای درخواست ویزای هر کشوری، پر کردن فرم تقاضای ویزا است. این فرم را می‌توانید از سایت سفارت فرانسه در تهران دانلود کنید یا به صورت حضوری از بخش ویزای سفارت فرانسه دریافت کنید. در حال حاضر سفارت فرانسه فقط به صورت ایمیلی وقت ملاقات را تعیین می‌کند. در تاریخی که به عنوان وقت ملاقات و تحویل مدارک برای شما مشخص شده، باید در محل سفارت برای تحویل مدارک و انجام مصاحبه ویزای فرانسه حاضر باشید.
تصمیم سفارت در مورد ویزای فرانسه بستگی به مجموعه‌ای از عوامل از جمله کامل بودن مدارک و مصاحبه حضوری شما در سفارت دارد.

مدارک مورد نیاز برای ویزای فرانسه

مدارکی که باید در وقت ملاقات تعیین شده، علاوه بر فرم تکمیل شده درخواست ویزای فرانسه همراه داشته باشید، شامل موارد زیر است:

۱. شناسنامه ایرانی
۲. گذرنامه
توجه: اعتبار پاسپورت باید حداقل شش ماه بیشتر از تاریخ ویزای درخواستی باشد.

۳. از صفحه‌های اول و دوم گذرنامه و همین طور باقی صفحاتی که در آن‌ها مهر ویزا خورده، کپی بگیرید.
۴. دو قطعه عکس رنگی
ویژگی‌های ضروری عکس برای ویزا: عکس رنگی، زمینه سفید، تمام‌رخ، در ابعاد ۴*۳ که کمتر از سه‌ماه پیش گرفته شده و کاملا با ظاهر فعلی صاحب عکس همخوانی داشته باشد. طبق مقررات شنگن، عکس شما بر روی برچسب ویزای فرانسه چاپ خواهد شد.

۵. اسنادی مبنی بر وضعیت شغلی متقاضی
– برای کارمندان بخش دولتی: ترجمه‌ی آخرین حکم کارگزینی
– برای کارمندان بخش خصوصی‌: گواهی اشتغال به کار روی سربرگ رسمی شرکت و به زبان انگلیسی یا فرانسه
– برای صاحبان شرکت‌های خصوصی: ترجمه‌ی روزنامه رسمی شرکت به همراه رزومه‌ی شرکت به زبان انگلیسی، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی.
– برای دانشجویان و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها: کارت بین‌المللی دانشجویی یا کارت عضویت هیئت علمی.
– برای مشاغل آزاد: ترجمه جواز کسب و یا کارت بازرگانی

۶. مشروح عملیات آخرین ماه حساب بانکی شخصی
پرینت حساب بانکی باید روی سربرگ انگلیسی بانک و مهرشده به سفارت فرانسه ارائه شود.

۷. ترجمه‌ی یک سند مالکیت، دو سری کپی از اصل مدارک فارسی
۸. بلیط هواپیما یا رزرواسیون قطعی رفت و برگشت به مقصد فرانسه
۹. رزرو هتل در یک یا چند شهر فرانسه برای کل مدت اقامت
۱۰. بیمه مسافرتی
توجه: متقاضیان ویزای فرانسه باید بیمه‌ مسافرت فردی یا جمعی داشته باشند. این بیمه باید هزینه‌های احتمالی بازگشت به میهن تحت مراقبت‌های پزشکی، هزینه‌های احتمالی نیاز به درمان و یا هزینه‌های بیمارستانی اضطراری را پوشش دهد و تا پایان طول اقامت در تمام کشورهای منطقه شینگن معتبر باشد. حداقل پوشش بیمه برای هر شخص، مبلغ سی‌هزار یورو می‌باشد. شرکت بیمه‌گذار باید نماینده‌ای معتبر در کشور فرانسه داشته باشد. در ضمن شخص دعوت‌کننده در فرانسه نیز می‌تواند بیمه‌ی مسافری را با یک شرکت بیمه در فرانسه انجام دهد.

نکاتی ضروری درباره درخواست ویزای فرانسه

اگر خانوادگی سفر می‌کنید، برای هر کدام از اعضا باید مجزا فرم ویزای فرانسه را پر کنید. باقی موارد این مدارک هم تا حد امکان برای هر نفر باید به صورت جداگانه تهیه بشود. تمام افراد بالای ۱۲ سال انگشت‌نگاری می‌شوند.
از کلیه‌ی مدارک مورد نیاز برای ویزای فرانسه باید یک فتوکپی هم داشته باشید. اصل مدارک به شما بازگردانده می‌شود و کپی آن‌ها برای بررسی نزد بخش ویزای سفارت فرانسه می‌ماند.
برای افرادی که فرزند یا همسر فرزند آن‌ها ملیت فرانسوی دارد، دو فرم که دریافت آن‌ها از بخش ویزای سفارت فرانسه یا از روی سایت امکان‌پذیر است.

زمان و هزینه صدور ویزای فرانسه

بررسی اولیه‌ مدارک به منظور صدور ویزای فرانسه معمولا دو هفته طول می‌کشد. در این مدت گذرنامه شما پیش سفارت باقی می‌ماند. سفارت فرانسه پس از دریافت مدارک به شما رسید می‌دهد و در این رسید، تاریخ و زمان مراجعه به سفارت برای پاسخ نهایی ویزای فرانسه ذکر شده است. هنگام مراجعه مجدد لازم است که این رسید را همراه داشته باشید. قیمت ویزای فرانسه ۶۰ یورو است که زمان ارائه‌ مدارک به صورت نقد در سفارت پرداخت می‌کنید. این مبلغ بابت بررسی درخواست ویزای فرانسه و مدارک شماست و در هیچ حالتی سفارت این مبلغ را برنمی‌گرداند.

 

پاریس

Kyparissia
21°
few clouds
humidity: 82%
wind: 2m/s N
H 23 • L 23
24°
Wed
23°
Thu
23°
Fri
22°
Sat
Weather from OpenWeatherMap

اطلاعات لازم

دسته‌ها: لوکس

حمل و نقل

ایران ایر

نقشه راه