هتل وایت مونارچ

white Monarch Hotel

شرح

هتل وایت مونارچ استانبول (White Monarch Hotel) یک هتل چهار ستاره در منطقه شیشلی استانبول در کشور ترکیه است که از مرکز خرید سیتیز نیشانتاشی استانبول ۲.۸ و از بازار خرید میسیر کارسیسی استانبول ۲.۸ کیلومتر فاصله دارد .

هتل وایت مونارچ استانبول امکانات بسیار خوبی در اختیار مهمانانش قرار می‌دهد. فاصله از این هتل تا مرکز خرید ترامپ تاورز استانبول فقط 250 متر است. اتاق‌های آن بسیار شیک، در حد بهترین‌ و لوکس‌ترین‌ها، تزیین شده‌اند.

دکوراسیون و استایل اتاق‌های هتل وایت مونارچ استانبول ما را به یاد سبک طراحی دوره عثمانی می‌اندازد. هر اتاق از سیستم تهویه مطبوع مجزایی بهره برده و درونش یک تلویزیون با امکان تماشای شبکه‌های ماهواره‌ای قرار گرفته است. از طریق تلفن می‌توانید با بخش پذیرش تماس برقرار کنید. اشیا گران قیمت یا مدارک و اسناد مهم همچون پاسپورت را داخل گاوصندوق اتاق نگهداری کنید. علاوه بر وجود یک مینی بار، یک چای‌ساز و قهوه‌ساز نیز در اختیار خواهید داشت. درون حمام‌ها به صورت پیش‌فرض لوازم آرایشی بهداشتی همچون سسشوار قرار گرفته‌اند تا از همراه بردن آن‌ها بی‌نیاز باشید. گفتنی است دیوار اتاق‌ها، عایق در برابر صدا است.

اتاق‌های هتل وایت مونارچ

در هتل وایت مونارچ سه مدل اتاق موجود است که در ابتدا به امکانات عمومی آن‌ها مانند تلفن، صندوق امانات و ... اشاره شد اما این اتاق‌ها امکاناتی مانند دمپایی، حوله، ملافه، سیستم گرمایشی، کمد و اینترنت وای‌فای را در همه اتاق‌ها دارند. در ادامه به معرفی تفاوت‌های این سه مدل اتاق می‌پردازیم.

1.